top of page

KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Kas külastust peab ette broneerima?
Oma külastust ei ole tarvis ette broneerida. Võtame külalisi vastu lahtiolekuaegadel. Ette on vaja broneerida suured grupikülastused. Loe rohkem.
Kas te olete pühadel avatud?
Alpakafarm on suvel (01.06-31.08) avatud iga päev kell 10-18. See tähendab, et farm on avatud ka riiklikel pühadel. Kõige kiirem ja tähtsaim info on alati leitav meie Facebooki lehelt. Lahtiolekuajad.
Kas teil saab kaardiga maksta?
Alpakafarmis saab maksta nii sularahas kui kaardiga. 
Kas loomadele tohib oma toitu anda?
Oma toidu ehk väljaspool meie farmi soetatud toidu pakkumine meie loomadele on rangelt keelatud! Meilt saab loomade toitmiseks soetada parajateks tükkideks viilutatud porgandit.
Tutvu farmi sisekorraeeskirjadega. 
Kas oma lemmikloomaga tohib teie farmi külastada?
Meie farmi külastamine oma lemmikloomaga ei ole lubatud. See kehtib ka hästi käituvate loomadega. Võõrad loomad häirivad meie loomi ja nende elurütmi. Tutvu farmi sisekorraeeskirjadega. 
Kas loomi tohib katsuda?
Alpakafarmi loomi tohib silitada ja katsuda kaela ja selja pealt. Loomade katsumine pea pealt ei ole lubatud, sest see on neile vastumeelne. Loomadele tuleb läheneda rahulikult, mitte agressiivselt. Meie farmikoerade,  Eila ja Keity katsumine pole lubatud. Tutvu farmi sisekorraeeskirjadega. 
Miks toimub loomade vaatamine vaid aia tagant?
Alpakafarmis näeb loomi aia tagant. Aeda sisenemine on keelatud. Seda mitmel põhjusel:
1) Kuna farmi külastab hooajal päevas sadu inimesi, on paratamatult neid, kes meie sisekorraeeskirjadest kinni ei pea. See tähendab, et häiritud on nii loomad kui teised külastajad;

2) Loomadele annab inimesi eraldav aed turvatunde. See tähendab, et loom saab vajadusel inimesest eemale minna. 
bottom of page