top of page

Jalutuskäik alpakadega

Alpakafarmis on võimalik teha jalutuskäik alpakadega.

Huvi korral saate aja broneerida meie e-poes: Jalutuskäik alpakadega – Alpakafarm OÜ

Autor_XeniaRumjantseva.jpeg

Jalutuskäik algab õpetusega, kuidas alpakat edukalt päitsetega juhtida. Seejärel lühitutvustust alpaka kohta, kellega jalutama hakkate. Jalutuskäik toimub farmi territooriumil selleks ettenähtud alas. Lisaks on teiega kaasas giid, kes pajatab põnevaid lugusid alpakadest ning vastab meeleldi teie küsimustele.

Hinnakiri (miinimumhind 50€):
1 alpaka + 2inimest 50€
2 alpakat + 2inimest 50€
2 alpakat + 3 inimest 65€
3 alpakat + 3inimest 75€
Ehk iga järgneva inimese eest peab maksma 15€ lisaks ja kui soovitakse endale ka alpakat kaaslaseks, siis tuleb tasuda 25€ . 
Kuni 14-aastaste (k.a) lastega peab kaasas olema üks täiskasvanu. Juhime tähelepanu, et alpakadega jalutamine ei sobi rahututele lastele.


Jalutuskäik kestab umbes tunnike. 
Kui teil on soov minna jalutama mõne kindla alpakaga, siis palume sellest eelnevalt teada anda. Teeme omaltpoolt parima, et teie soov saaks teoks.

Jalutuskäigu meelespea: 

 

  • Riietu soojalt ja ilmastikule vastavalt. 

  • Tule kohale varem, ära kindlasti hiline! Valmistame loomad ette teie broneeritud ajaks ja ei saa neil lasta kaua oodata. 

  • Kui tuled kuskilt teisest farmist, siis bioohutuse järgimiseks palume mitte kanda samu jalanõusid. Enamasti levivad viirushaigused loomadele just külastajate jalanõude kaudu. 

  • Kui Sinuga tuleb kaasa mõni väiksem pereliige, siis palume teha eelnevalt selgitustöö, kuidas käituda loomade juuresolekul. Farmi reeglitega on võimalik tutvuda meie kodulehel.

  •  Söögipoolist ei ole vaja loomadele kaasa võtta. Loomadele antav maius on meie poolt. 

  •  Võta kaasa hea ja uudishimulik tuju, sest meie loomade kohta võid teada saada nii mõndagi põnevat!Kutsuge sõbrad ja töökaaslased kokku ning tulge alpakadega jalutama! Suurema seltskonnaga on kindlasti märksa põnevam ja lõbusam! :)

 

bottom of page